Különleges árverés a Lovas Világkupán

Lovakkal a gyerekek gyógyulásáért

[V.J.] publikálva: 2012-12-11 12:29:00 | Nyomtatásprint

hírkép

Az VI. OTP Bank Lovas Világkupa egyik fontos eleme volt, hogy minél több gyerek számára teremtse meg a lehetőséget a lovakkal való ismerkedésre. Sok gyerek számára talán ez a három nap teremtette meg a lehetőséget, hogy testközelből ismerkedhessen meg a négylábúakkal.

A társadalmi felelősségvállalás és a hazai lovasterápa ügyét a legnagyobb hazai lakossági bank mindig kiemelten kezelte. Nem véletlen hogy az OTP Bank Lovas Világkupa látványos lovas versenyszámai és show elemei mellett most is egy fontos társadalmi ügyre, a hívták fel a figyelmet. Az OTP Bank támogatási filozófiájának egyik alappillére, az esélyteremtés, mellyel hozzájárulhat a lovasterápia, mint a sérült, fogyatékos gyermekek gyógyításában, rehabilitációjában, valamint az egészség megőrzésében oly értékes terápiás eszköz népszerűsítéséhez. A sérült vagy fogyatékkal élő gyerekek számára a ló nem eszköz, hanem aktív cselekvőtárs. A lovasterápia során a ló mozgásának és jó természetének köszönhetően, a lóval szorosan együttműködve dolgoznak. A kezeléseknek köszönhetően a gyerekek mozgása rendezettebbé válik, egyensúlyérzékük, nagy és finommozgásaik fejlődnek, ritmusérzékük, edzettségük és önbizalmuk nő. Az Alapítvány szakmai munkája nemzetközi szinten is elismert. A Magyar Lovasterápia Szövetség Díjlovasversenyének és Fogyatékosok Lovasversenyének az OTP Bank több éve részese, amely nagy megtiszteltetés a pénzintézet számára.

Az idei akció a színes LEGÓ csikó felépítése és jótékonysági árverezése talán a Lovas Világkupa egyik legmeghatóbb jelenete volt. A befolyt több, mint 220 ezer forintos összeget a bank megduplázta, ezzel is újabb lehetőségeket teremtve a módszer hazai elterjesztésére.

© vilagszam.hu

Galéria:

Add a Twitter-hez Add a Facebook-hoz

A kategória további hírei:

KÖRNYEZETVÉDELEM
Piton volt az ebéd
Különleges állatok gasztronómiai versenye
PÉNZTÁRCA
Hotel a szépkorúaknak
Egyedülálló egészségmegőrző program Szentgotthárdon
ÚTIKÖNYVEK HELYETT
A vizek városa: Tata
Romantika az Öreg-tó partján
RECIKLI
Porba a panelekkel?
Egy Ybl-díjas építesz lebontatná a lakótelepeket

Itt jártunk: Miami

TOP
PIKÁNS

1. Menjen, amíg nem késő

Több mint 100 világörökségi helyszín tűnhet el

2. Rendőrök a budapesti robbanás áldozatai

Megváltozik a főváros közlekedése a lezárások miatt

3. Weisz Fanni gyönyörű volt Áder János oldalán

Az államfő beszédét jeltolmácsolásban is láthatták

4. Már tudni, kié a Dunában talált 130 ezer euró

A bécsi rendőrség szerint nem történt bűncselekmény

5. Döbbenetes emberek szavaztak vasárnap

Zárcsökkentést és táncos játszóteret kért a két szavazó

6. Ilyen az amish szex

Két év tombolás után csak a férj

7. Nádas Tamás barátom emlékére

Lezuhant a műrepülő világbajnok

8. Csodanövény válthatja ki az antibiotikumokat

A kerti sarkantyúka a 2013-as esztendő gyógynövénye

9. Blöff - Nem lehet méregteleníteni a testünket

Zacher Gábor toxikológus elmondja az igazat

10. Ilyen az eszkimószex

Szex kölcsönbe

1. Gyereklánnyal szexelt, három évet kapott

Szabolcsban történt, a kislány visszaszökött hozzá

2. A szarvasok párzása miatt lépni kellett

Korlátozzák a az erdőlátogatást a Mecsekben

3. Szexuális zaklatás - lemondták Domingót

Azt hitte, kölcsönös vonzalom volt

4. Öngyilkos lett az amerikai milliárdos

megrontás miatt volt előzetesben Jeffrey Epstein

5. A magyar úszó zaklatási ügyének részletei

Szexuális zaklatás miatt nem engedik haza Kenderesi Tamást

6. 21. századi mesevilág Budapesten

A cosplay-t aligha érti az, aki nem vesz részt benne

7. Így mondják külföldiek, hogy cipőfűző

Vicces videót csinált a Középsuli

8. Most megtudhatja az igazat a Sound világáról!

De mit jelent az, hogy veretés?

9. Később kezdik ma a szexet

De miért?

10. Életfogytiglant kaphat a szexguru

Szexrabszolgákat nevelt és kínált

Műsoraink
Hongkong I.
Hongkong II.
Hongkong I. ism.
Közösség
Nap lánya

Victoria ében angyala

Szófelhő / Archív